Yetkili Satıcı ve Servislerimizde Sürdürülebilirlik

 

Doğuş Otomotiv’in etki alanı içinde öncelikli paydaş grubu olan Yetkili Satıcı ve Servislerimizde sürdürülebilirlikle ilgili strateji paylaşımı ve farkındalık çalışmalarına 2014 yılında başladık. 2020 yılında Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporumuza dahil ettiğimiz Yetkili Satıcı ve Servis sayımız 24 olmuştur. Kurumsal sürdürülebilirlik alanındaki gelişim hedeflerimizi yaygınlaştırma çalışmalarımıza Yetkili Satıcı ve Servislerimizi raporlamaya teşvik ederek ivme kazandırıyoruz.

2020 yılı Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporumuzda performanslarına yer verdiğimiz Yetkili Satıcı ve Servislerimiz; Acarlar Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. (İstanbul), Acarsan Sağlık Hizmetleri İnşaat ve Otomotiv A.Ş. (Gaziantep), Aldo Otomotiv Servis İnşaat Taahhüt Turizm Gıda San. ve Tic. A.Ş. (Mersin), Altur Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (İstanbul), Ark Oto Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş., Attarlar Otomotiv A.Ş. (Konya), Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş. (İstanbul, Çanakkale), Aykan Servis Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. (İstanbul), Başaran Otomotiv Otelcilik Tur. İnş. San. ve Tic. A.Ş. (Isparta-Fethiye-Alanya-Antalya Merkez, Başaran Antalya Döşemealtı (Scania), Demoto Demireller Otomotiv Pazarlama Maden İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Afyon-Kütahya-Manisa), Erel Otomotiv İnşaat San. ve Tic. A.Ş. (İstanbul: Kadıköy, Maltepe), Erkur Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., Eröz Elektromekanik Yedek Parça Otomotiv İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., Erz Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (Erzurum), Lena Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (Aydın-Muğla), MBU Yapı Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.  (İzmir), Mercan Satış ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (Edirne Merkez, Keşan), Opat Otomotiv İnşaat Elektronik Tur. Gıda Paz. San. Tic. A.Ş. (Mersin: Mezitli, Tarsus), Otokur Otomotiv İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş., Özön Petrol Ürünleri Otomotiv Nakl. İnş. San. Taah. Ltd. Şti. (İstanbul, Samsun), Tamaş Motorlu Araçlar San. ve Tic. Ltd. Şti. (İstanbul: Topkapı, Bakırköy), Uzay Oto A.Ş. (İstanbul), Vimsa Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (Şanlıurfa), Vosmer Otomotiv Tic. ve San. A.Ş. (İzmir: Alsancak, Gaziemir) dir.

 

Yetkili Satıcı ve Servislerimizin temel sürdürülebilirlik performanslarıyla ilgili detaylı bilgileri Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu kapsamında bulabilirsiniz.

Yetkili Satıcı ve Servisler