Doğuş Otomotiv'li Olmak

2014 yılından bu yana şirket kültürümüzü ve değerlerimizi temsil eden ortak bir söylemimiz var:

Bir’iz derken ne anlatıyoruz?

BİR Olmak, İZ Bırakmak: BİR’İZ mottosu, binlerce Doğuş Otomotivlinin kalite ve hizmette birinci olma hedefini BİR olarak ve İZ bırakarak gerçekleştirdiğini anlatan imzamızdır.


Hem Birinci Hem BİR Olmak: Sadece birinci olmanın değil, BİR olmanın anlamını en derinden yaşayan ve yaşatan bir takımız. Birlikte çözer, uygular, geliştiririz.


Hem İçeride Hem Dışarıda BİR Olmak: Bir olma anlayışını içeriden dışarıya aktarırız. En iyi olmak ve en iyi kalmanın, birbirimizin içindeki en iyiyi ortaya çıkararak ve güçlü, başarılı çalışma ilkeleri kurarak mümkün olduğunun farkındayız.


Lider Olmak, İZ Bırakmak: Hepimiz, kendimizin ve işimizin lideriyiz. Bulunduğumuz her projede, dokunduğumuz her süreçte, temas ettiğimiz her müşteride kalıcı ve pozitif dönüşüme sebep olacak bir İZ bırakmak için çözüm ararız.


BİR’İZ, biz mevcut Doğuş Otomotivlilerin yanı sıra ailelerimizi, geleceğin Doğuş Otomotivlilerini, önceki dönemlerde yolu bizden geçmişleri ve yarının potansiyel yeteneklerini de kapsar.


BİR’İZ, bizleri sadece en fazla müşterinin tercih ettiği şirket değil, en iyilerin çalışmak için tercih ettiği şirket olan Doğuş Otomotiv idealine götürecek perspektifi sağlıyor.

Bugünkü başarılarımızın da ötesine geçerek, hep birlikte, Türk otomotiv endüstrisinde daha büyük izler bırakmamızın, en iyilerin tercihi olan şirket vizyonu ile mümkün kılabileceğimizi biliyoruz.
 

Bir’iz Manifestosu

Biz Doğuş Otomotivliyiz.
Doğuş Otomotivliler olarak ömürlük marka elçileriyiz.
İçeride ve dışarıda BİR’İZ vizyonunun yaşam boyu savunucusuyuz.

12 uluslararası markayla,
517’yi aşkın hizmet noktasında,
Yılda 150 binin üzerinde müşteriye sunduğumuz değerde BİR’İZ.

Gururda BİR’İZ, sevinçte BİR’İZ,
Hedefte BİR’İZ, hayalde BİR’İZ,
Gerçekte BİR’İZ.

Kalite ve hizmette BİR’İZ,
Sadece birinci değil her zaman BİR’İZ,
Geçmişte, bugünde, gelecekte BİR’İZ.

Doğuş Otomotivli olmak,
İşte ve yaşamda,
On binlerce insanda bıraktığımız BİR’İZ …