Doğuş Otomotiv Plus+

Doğuş Otomotiv Plus, Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan markaları (VW, Audi, Porsche ve SEAT) kapsayacak şekilde 360 derece bir iletişim yaklaşımı hedefler. Deneyim Merkezi olarak ilk defa hayata geçirilen proje, misafirlerimizin birebir olarak markaları deneyimleyebileceği ve etkinliklere katılabileceği teknolojik bir sergi alanıdır.

Doğuş Otomotiv Plus vizyon ve misyonu çerçevesinde, markaların ürün ve hizmetlerini tanıtırken, Doğuş Otomotiv’in de dijital dönüşümde geldiği noktayı gösterir. Plus’ta belirli bir takvimde ilgili markaların ürünlerinin sergilenmesi gerçekleştirilecek ve aynı zamanda ürün, marka ve hizmet bilgilerinin paylaşıldığı müşteri kontak noktası olacaktır. Sanat ve teknoloji ile otomotivin buluşma noktası olmayı hedefleyen Plus, haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Vizyonumuz: Doğuş Otomotiv Plus Galataport Müşteri Deneyim Merkezimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve her konuda çözüm merkezi olma hedefi doğrultusunda, dijital alanda müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı hedefler.

Misyonumuz: Şirketin dijital dönüşüm stratejisi ile sürdürülebilirlik vizyonunu sanat ve teknoloji ile birleştirir, otomobil markaları arasında dijital dönüşüm lideri olma algısına katkı sağlamak misyonu ile hareket eder.