Doğuş Otomotiv Plus+

Otomotiv sektörü tarihinin en hızlı ve en köklü değişim sürecini yaşıyor. Çağın getirdiği tüm teknolojik imkanların yanı sıra, tüketiciler otomobil markalarından gezegenin iyiliği için de adım atmalarını bekliyor. Doğuş Otomotiv olarak İstanbul Galataport’ta açtığımız Doğuş Otomotiv Plus Deneyim Merkezi’nde distribütörlüğünü yaptığımız markaların yeni modellerinin ve tasarım dillerinin haricinde Doğuş Otomotiv’in gelecek, sürdürülebilirlik ve inovasyonla ilgili öngörülerini teknoloji ve sanatla harmanlayarak ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Yüksek teknoloji ile donatılan ve haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren merkezimizde ziyaretçiler sergilenen Doğuş Otomotiv markalarını en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı buluyorlar.

Randevu almak için linki tıklayınız

Doğuş Otomotiv Plus, marka sergilerinin yanı sıra düzenlediği yenilikçi, sanatsal ve çevre odaklı deneyimler, sergiler ve atölyelerle geleceğe yön veren bir tanıtım merkezi olmayı hedefliyor.

Vizyonumuz: Doğuş Otomotiv Plus Galataport Müşteri Deneyim Merkezimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve her konuda çözüm merkezi olma hedefi doğrultusunda, dijital alanda müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı hedefler.

Misyonumuz: Şirketin dijital dönüşüm stratejisi ile sürdürülebilirlik vizyonunu sanat ve teknoloji ile birleştirir, otomobil markaları arasında dijital dönüşüm lideri olma algısına katkı sağlamak misyonu ile hareket eder.