Değer ve İlgi Merkezi - DİM

Doğuş Otomotiv olarak müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatmak, kurulan iletişimin her anında onlara değerli olduklarını hissettirmek, her türlü istek ve ihtiyacına en üst düzeyde cevap vermek amacıyla 2014 yılı Kasım ayında Değer ve İlgi Merkezi (DİM) adını verdiğimiz yeni bir birimi hayata geçirdik.

Şirketimizin Türkiye genelinde distribütörlüğünü üstlendiği markaların üçüncü partilerden sağlanan diyalog (ilgi yönetimi), yol yardım ve çağrı merkezi (anket ve rezervasyon) operasyon hizmetlerini Değer ve İlgi Merkezi (DİM) bünyesinde tek bir çatı altında birleştirdik. Rekabetin en yoğun yaşandığı sektörlerden biri olan otomotiv alanında ilişkisel pazarlama yaklaşımını temel alan DİM, iş yapış modelinde ileri teknoloji ve kaliteli insan kaynağını en doğru şekilde konumlandırmayı hedef almıştır. Ayrıca marka ve Yetkili Satıcılara sağladığı raporlama özellikleri ile tüketici beklenti ve görüşlerinin anlık ve şeffaf olarak takip edilmesini sağlamaktadır. 

Merkezi Şekerpınar'da bulunan DİM, tamamı Doğuş Otomotiv’e ait 550 metrekarelik bir alanda toplam 67 kişiden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir.