Emir Ali Bilaloğlu

İcra Kurulu Başkanı

Die Technische Universitat Berlin Mühendislik Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, aynı fakültede yüksek lisans eğitimini tamamlayan Sayın Emir Ali Bilaloğlu, 2000 yılında Doğuş Grubu'na katıldı. Sayın Bilaloğlu, Haziran 2007'den bu yana Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Koray Bebekoğlu

İcra Kurulu Üyesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik fakültesinden mezun olan Sayın Koray Bebekoğlu, lisansüstü eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde tamamladı. 1998 yılında Doğuş Grubu’na katılan ve 2008 yılından itibaren Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürüten Sayın Bebekoğlu, Ocak 2018 itibarıyla Dijital Dönüşüm ve Kurumsal İletişim Departmanı Genel Müdürü oldu.

 

Giovanni Gino Bottaro

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi'nde Finans, Pazarlama Sertifika programını tamamlayan Sayın Gino Bottaro, 2003 yılında Doğuş Grubu'na katıldı. 2007 yılından bu yana Audi-Bentley-Lamborghini ve Bugatti markaları Genel Müdürü olarak görev yapan Sayın Bottaro, Şubat 2018 itibarıyla Volkswagen Binek Araç Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

İlhami Eksin

İcra Kurulu Üyesi

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Sayın İlhami Eksin, 1998 yılında Doğuş Grubu'na katıldı. Thermo King ve Scania Deniz Motorları markalarının Genel Müdürlüğünü yürüten Sayın Eksin, Nisan 2013 itibariyle Scania markasının da Genel Müdürü olarak görevini yürütüyor.

Anıl Gürsoy

İcra Kurulu Üyesi

University of Houston İşletme ve Pazarlama bölümünden mezun olan Sayın Anıl Gürsoy, 2000 yılında Doğuş Grubu'na katıldı. Haziran 2007'den itibaren SEAT ve Porsche Marka Genel Müdürlüğü görevini yürüten Sayın Gürsoy, Nisan 2013 itibarıyla DOD markasının Genel Müdürlüğü görevini de sürdürüyor.

Kerem Galip Güven

İcra Kurulu Üyesi

(University of California at Los Angeles) Üniversitesinde İşletme Sertifika programını tamamladı. 1999 yılında Doğuş Grubu bünyesine katılan ve 2007 yılından itibaren de Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürlüğü görevini yürüten Sayın Güven, Şubat 2018 itibarıyla Audi- Bentley- Lamborghini ve Bugatti Markaları Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Mustafa Karabayır

İcra Kurulu Üyesi

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun olan Sayın Mustafa Karabayır, lisansüstü eğitimini University of Durham'da tamamladı. 1998 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Karabayır, Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Genel Müdürü olarak görev yapıyor.

Ela Kulunyar

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Sayın Ela Kulunyar, 2008 yılında Doğuş Grubu’na katıldı. Bu tarihten itibaren İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Direktörlüğü görevini yürüten Sayın Kulunyar, Kasım 2016’dan bu yana İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyor.

Tolga Senyücel

İcra Kurulu Üyesi

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Sayın Tolga Senyücel, lisansüstü eğitimini National University San Diego / California'da tamamladı. 1999 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Senyücel, 2013 yılından itibaren Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. (Skoda) Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. Sayın Senyücel Şubat 2018 itibarıyla Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürlüğüne getirildi.

Kerem Talih

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nden mezun olan ve 1999 yılında Doğuş Grubu’na katılan Sayın Talih, Temmuz 2016’dan itibaren Mali İşler Genel Müdürü (CFO) görevini yürütüyor.