Emir Ali Bilaloğlu

İcra Kurulu Başkanı

Die Technische Universitat Berlin Mühendislik Fakültesi'nden mezun olan Sayın Emir Ali Bilaloğlu, yüksek lisans eğitimini de aynı fakültede tamamlamıştır. 2000 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Emir Ali Bilaloğlu, Haziran 2007'den bu yana Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Giovanni Gino Bottaro

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan Sayın Gino Bottaro, Boğaziçi Üniversitesi'nde Finans, Pazarlama Sertifika programını tamamlamıştır. 2003 yılından bu yana Doğuş Grubu'nda çeşitli görevlerde bulunan Sayın Gino Bottaro, şu anda Audi-Bentley-Lamborghini Marka Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. 

İlhami Eksin

İcra Kurulu Üyesi

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Sayın İlhami Eksin, 1998 yılından bu yana Doğuş Grubu'nda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Thermo King ve Scania Deniz Motorları Markalarının Genel Müdürlüğünü yürüten Sayın İlhami Eksin, Nisan 2013 itibariyle de Scania Markasının Genel Müdürlüğü görevini de yürütmektedir.

Anıl Gürsoy

İcra Kurulu Üyesi

University of Houston İşletme ve Pazarlama bölümünden mezun olan Sayın Anıl Gürsoy, 2000 yılından bu yana Doğuş Grubu'nda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Sayın Anıl Gürsoy, Haziran 2007'den bu yana Seat ve Porsche Marka Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Nisan 2013’ten bu yana da DOD Marka Genel Müdürlüğünü de yürütmektedir.

Kerem Galip Güven

İcra Kurulu Üyesi

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Sayın Kerem Galip Güven, UCLA (University of California at Los Angeles) Üniversitesinde İşletme sertifika programını tamamlamıştır. 1999 yılından bu yana Doğuş Grubu bünyesinde çeşitli görevler üstlenmiştir. Şu anda, VW Ticari Araç Marka Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Mustafa Karabayır

İcra Kurulu Üyesi

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun olan Sayın Mustafa Karabayır, lisansüstü derecesini University of Durham'da tamamlamıştır. 1998 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Mustafa Karabayır, şu anda Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Ela Kulunyar

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren sayın Ela Kulunyar, 2008'de Doğuş Otomotiv'de İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Direktörü olarak göreve başladı. Kasım 2016’dan beri ise İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

Tolga Senyücel

İcra Kurulu Üyesi

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Sayın Tolga Senyücel, lisansüstü eğitimini National University San Diego /California'da tamamlamıştır. 1999 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Tolga Senyücel, Nisan 2013 itibariyle Skoda Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Kerem Talih

İcra Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nden mezun olan Sayın Kerem Talih, 1999 yılında Doğuş Holding'e katılmıştır. 2000'den bu yana Doğuş Otomotiv Grubu'nda çeşitli görevlerde yer alan Sayın Kerem Talih, Temmuz 2016 itibariyle Mali İşler Genel Müdürü (CFO) görevini yürütmektedir.

Vedat Uygun

İcra Kurulu Üyesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Sayın Vedat Uygun, lisansüstü eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü'nde tamamlamıştır. 1997 yılında Doğuş Grubu'na katılan Sayın Vedat Uygun, Haziran 2007'den bu yana VW Binek Araç Marka Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.