Doğuş Oto

Doğuş Oto, temsil ettiği toplam 6 marka için İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde yeni araç, ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, sigorta ve finansman hizmetleri sunmaktadır. Doğuş Oto; VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Audi, Porsche, SEAT markalarının yetkili satış ve servis hizmetleri yanında, Skoda markası için yetkili servis hizmetini yürütmekte, DOD yetkili satıcısı olarak ikinci el satışı da yapmaktadır.

Toplam 194 bin metrekare kapalı alan, 6 bölgede, 31 hizmet noktasına ulaşan ve 1.300’ü aşkın çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Doğuş Oto, gücü ve istikrarı ile sektördeki öncü varlığını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesi dallarında Avrupa’nın en iyi 100 Volkswagen Yetkili Servisi arasında yer almış, Audi Twin Cup 2012 finalinde dünyanın en iyi ikinci Audi servisi olarak dünya standartlarının üzerinde hizmet kalitesine sahip olduğunu kanıtlamıştır.

Doğuş Oto'nun misyonu, temsil ettiği binek ve ticari araç markalarının, satış ve satış sonrası hizmetlerini en yüksek kalitede sunmaktadır.

http://binekarac.vw.com.tr http://www.audi.com.tr http://www.seat.com.tr http://www.skoda.com.tr http://www.bentleymotors.com http://www.bugatti.com http://www.lamborghini.com http://www.porsche.com.tr http://ticariarac.vw.com.tr http://www.scania.com.tr http://www.krone.com.tr http://www.meiller.com.tr http://www.scania.com.tr http://www.thermoking.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dod.com.tr http://www.otofix.com.tr http://www.vdf.com.tr http://www.tuvturk.com.tr http://www.leaseplan.com.tr