DOD

Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD, ikinci el araç alım – satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999’dan bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

Her marka, model ve yaşta araç alım satım hizmetleri sunan DOD, Türkiye’de ilklerin markası olarak ikinci el araçlarda “Garanti” hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla “101 Nokta Ekspertizi” ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır.

DOD kalitesi ve güvencesiyle araç alıp satabilmek için www.dod.com.tr web sitesinden yararlanabileceğiniz gibi Türkiye genelinde yaygın DOD yetkili satıcı teşkilatı kanalıyla da istediğiniz aracı güvenle alıp satabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.dod.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı hizmetlerin dünyası: Prime DOD

DOD sistemi üzerinde farklı bir ürün/hizmet konumlandırmasına gidilerek geliştirilen Prime DOD, lüks segmentte yer alan araçların ikinci el alım satımını özel bir fiziki yapılanma ile gerçekleştirmektedir. Satışa sunulan araçların standart olarak 1 yıl süreli Prime DOD Garantisi’ne sahip olduğu sistemde araçlar “Prime Estetik” işlemlerine tabi tutularak ilk günkü gibi yeni sahiplerine teslim edilmektedir. Tamamen beklentilerin üzerinde hizmet sunmak stratejisiyle geliştirilen Prime DOD sisteminde talebe göre satın alınan aracın yeni sahibinin adresine teslim edilmesi ve araçların özel teşhir alanlarında sergilenmesi gibi birçok ayrıcalıklı uygulama sunulmaktadır.

Sanal Ortamda Kendi Ekspertizini Yap: Key DOD!

Kapsamlı altyapı çalışmaları sonucunda geliştirilen Key DOD sistemi ile kullanıcılar DOD’un web sitesi üzerinden kullanıcı odaklı menüler yardımıyla kendi araçlarına sanal ekspertiz yapabilmektedirler. Dünya’da bir ilk olma özelliği taşıyan bu eşsiz sistem ile araç sahiplerinin araçları ile ilgili nokta fiyat alabiliyor olmaları Türkiye’deki mevcut ikinci el sistemine de yepyeni bir boyut getirmiştir. Herhangi bir aracın tampon hasarı nedeniyle boyanmasıyla, tavan hasarı nedeniyle boyanması arasındaki değer farkını ayırt edebilecek kadar detaylı olarak geliştirilen Key DOD, sektör için bir rehber görevi üstlenmektedir.

http://binekarac.vw.com.tr http://www.audi.com.tr http://www.seat.com.tr http://www.skoda.com.tr http://www.bentleymotors.com http://www.bugatti.com http://www.lamborghini.com http://www.porsche.com.tr http://ticariarac.vw.com.tr http://www.scania.com.tr http://www.krone.com.tr http://www.meiller.com.tr http://www.scania.com.tr http://www.thermoking.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dogusoto.com.tr http://www.dod.com.tr http://www.otofix.com.tr http://www.vdf.com.tr http://www.tuvturk.com.tr http://www.leaseplan.com.tr