Biz
TuvTurk
Üretim
Markalarımız
Perakende
Yurt Dışı
İletişim
İkinci El
Yedek Parça ve Satış Sonrası Hizmetler
Finans

BİZ

Doğuş otomotiv, 14 uluslararası marka, 80'den fazla model, 500'ün üzerinde müşteriyle buluşma noktası ile 15 yılı aşkın süredir Türkiye'nin lider otomotiv distribütörüdür.
Hakkımızda

TÜVTURK

TÜVTURK, T.C. Ulaştırma Bakanlığı denetiminde peridoyik araç muayne hizmeti vererek, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğinin artmasına öenmli katkı sağlamaktadır. Doğuş Otomotiv'in TÜVTURK ortaklık hissesi %33'tür.
TÜVTURK

ÜRETİM

Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında var olma hedefini 2008 yılında gerçekleştirdiği üretim yatırımlarıyla pekiştirmiştir.
Üretim

MARKALARIMIZ

Türkiye'nin lider distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv, binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları ile termal kontrol sistemleri pazarlarında 14 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu'na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.
Markalar

PERAKENDE

Doğuş Otomotiv olarak 500'den fazla buluşma noktasında, 4500.000 m2 kapalı satış ve servis alanında müşterilerimizle bir araya geliyoruz.
Doğuş Oto
Yetkili Satıcı Başvuru Formu

YURT DIŞI

Doğuş Otomotiv Türkiye'de yürüttüğü başarılı perakende çalışmalarını İsviçre'nin Lozan şehrine de taşımıştır. 2009 Eylül ayından itibaren Lozan'da D-Auto Suisse SA şirket ismiye Porsche yetkili satıcı ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.
D'Auto Suisse
D’Auto LLC

İLETİŞİM

Doğuş Otomotiv ile ilgili her türlü soru, görüş ve istekleriniz için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.

İKİNCİ EL

Bir Doğuş Otomotiv AŞ markası olan DOD, Türkiye'nin en büyük kurumsal ikinci el markası olmuş, 1990'dan bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiştir.
DOD

YEDEK PARÇA ve SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Doğuş otomotiv olarak her kilometrede müşterilerimizin yanındayız.
Oto-Fix

FİNANS

Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her halkasında faaliyetini sürdürmekte, bu doğrultuda müşterilerine Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. (vdf), LeasePlan ve Doğuş Sigorta ile finansal hizmetler sağlamaktadır.
Vdf
Doğuş sigorta

http://binekarac.vw.com.tr/ http://www.audi.com.tr/ http://www.seat.com.tr/ http://www.skoda.com.tr/ http://www.bentleymotors.com/ http://www.bugatti.com/ http://www.lamborghini.com/ http://www.porsche.com.tr/ http://ticariarac.vw.com.tr/ http://www.scania.com.tr/ http://www.meiller.com.tr/ http://www.scania.com.tr/ http://www.thermoking.com.tr/ http://www.dogusoto.com.tr/ http://www.dogusoto.com.tr/ http://www.dogusotomotiv.com.tr/c/d-autosuisse.aspx http://www.dod.com.tr/ http://www.dodagirvasita.com.tr/ http://www.vdf.com.tr/ http://www.otofix.com.tr/ http://www.tuvturk.com.tr/ http://www.d-teknoloji.com.tr/